Produkty

Tuhé popisovače  - Jsou určeny na téměř jakýkoliv povrch.

PAINTSTIK B je vhodný na jakýkoliv studený povrch např. hladký, drsný, rezavý, špinavý, mastný i mokrý materiál.

PAINTSTIK B Fluorescenční obsahuje signální barvu. Fluorescenční barva pro značení na kov, dřevo, sklo, plast, beton, gumu, karton. Značka ve tmě září.

PAINTSTIK P pro značení oceli před galvanizací. Značka je kompletně odstraněna v mořící lázní a nijak se neprojeví v procesu galvanizace.

PAINTSTIK M je vhodný na jakýkoliv studený povrch např. hladký, drsný, rezavý, špinavý, mastný i mokrý materiál, který je následně zahříván až na teplotu 871°C. 

PAINTSTIK M10 je vhodný na jakýkoliv studený povrch např. hladký, drsný, rezavý, špinavý, mastný i mokrý materiál, který je následně zahříván až na teplotu 982°C. 

PAINTSTIK H je popisovač ve formě tyčinky pro značení na horkou ocel o teplotě od 107°C do 593°C - svitky, sochory, tabule, tyčovinu, ingoty atd. Značka je stálá, neopadává, nemění barvu, neloupe se a nepraská.

PAINTSTIK HT je popisovač ve formě tyčinky pro značení na horkou ocel o teplotě od 204°C do 871°C - vlastnosti stejné jako u PAINTSTIK H

QUIKSTIK je vhodný na jakýkoliv studený povrch např. hladký, drsný, rezavý i špinavý materiál.

QUIKSTIK MINI je vhodný na jakýkoliv studený povrch např. hladký, drsný, rezavý i špinavý materiál. Tato menší verze se snadno vleze do kapsy nebo na pracovní opasek.

Lacquer-Stik je zvýrazňovač nebo výplňový popisovač, který poskytuje výrazné a jasné barvy i pro ty nejmenší rytiny.

Nissen Solid Paint Marker  obsahuje průmyslovou odolnou barvu, která rychle schne a vytvoří tak trvalou značku.

China Marker je levný, univerzální popisovač vhodný na většinu povrchů

×

TOP